Hakkımda | Emre Topal
1

Katıldığım Eğitimler

2

Sertifikalarım

3

Seyahatler

4

Albüm

HAKKIMDA

Yatırım Uzmanı, Satış Danışmanı, Eğitmen, Gazeteci, Felsefeci, Psikolog....Yabancı Dil Ağırlıklı Lise' de İngilizce eğitimini tamamlayarak Bursa Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölümü ile devam etmiştir eğitim serüveni...Üniversite yıllarında eğitim çalışmalarına hız veren Emre Topal bir çok farklı kariyer eğitimine katılarak akademik hayatına devam etmiştir.. Felsefe eğitiminin yanında özellikle Sosyal Psikoloji alanında farklı çalışmaları bulunmaktadır.

Lise yıllarında başlamış olduğu satış danışmanlığı işine üniversite yıllarında da devam ederek eğitim hayatını tamamlayan Emre Topal, 2005 yılında Üniversite'den mezun olarak Antalya'ya geri dönmüştür.

En büyük hayallerinden birisi yeni yerler keşfetmek olduğu için; lise yıllarında başlamış olduğu satış danışmanlığı işine Antalya’ya döndükten sonra da devam etme kararı almıştır. Ona göre, satış danışmanlığı dışında hiçbir şey onu, kendi belirlediği hedefe ulaştıramayacaktı. İnsanın hedeflerine ulaşması için kendisinden başka bir şeye ihtiyacı olmadığını düşünen Emre Topal, zaman buldukça yeni kültür ve yeni coğrafyalar keşfetmeye devam etmektedir. Önceliği kendi kültürü, kendi insanı, kendi coğrafyası olduğu için Anadolu’nun neredeyse birçok kentini dolaşmıştır.

Deniz ve doğa tutkunu olan Emre Topal; üniversite sonrası çocukluk ve gençlik yıllarının en önemli giyim markalarından birisi olan Quiksilver da yönetici pozisyonunda çalışmaya başlamıştır. Türkiye’nin birçok sahil kasabasını ziyaret ederek surf ve deniz giyim malzemelerinin satışında önemli rollerde bulunmuştur. Başta Antalya ve Akdeniz bölgesi olmak üzere Türkiye’de çalıştığı markanın ivme kazanmasında birçok görevi üstlenmiştir.

Ortalama 4 yıl Quiksilver firmasında yönetici pozisyonunda çalışan Emre Topal; 2009 yılında teknoloji konusunda kendisini geliştirmeye karar verir. Bu sebeple Türkiye’nin önemli teknoloji devlerinden birisi olan Sabancı bünyesinde ki Teknosa’da yeni kariyer hayatına başlar. Sabancı bünyesinde birçok sertifikalı eğitime dahil olarak kısa sürede istediği başarıyı yakalayıp; görevine Mağaza Yöneticisi pozisyonunda devam eden Emre Topal, 2012 yılının başlarında kendi isteği ile görevinden ayrılır. Geçmiş olan süreçte global markaları yakından takip ederek; insanın nasıl kişisel marka yaratabileceği üzerine birçok çalışma hazırlamıştır. Ona göre hayat, devamlı çalışarak devam etmez. İnsanlar kendilerine zaman ayırmalıdır. Kazandıkları paraları harcayacakları zamanları olmalıdır. İşte bu sebeple girişimci ruhu onu kendi işini kurmaya karar verdirmiştir.

2012 yılında RE/MAX ile tanışan Emre Topal, firmanın global olması ve içerisinde kendi markasını oluşturabileceği inancı ile bugünkü kariyer hayatına başlangıç yapmıştır. Global markaların, kendisini istediği başarıya ulaşabileceğine inancı sonsuzdur. Müşteri memnuniyetini hedef alan bakış açısından asla taviz vermeyen Emre Topal, gayrimenkul ve yatırım üzerine birçok eğitime katılarak sektörde başarılı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Ona göre para, her daim kazanılabilir; önemli olan insan kazanmaktır. Sadık müşteri yaratmak bu işin en önemli formülüdür .Bu nedenle satışta empati kurmak çok önemlidir.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Emre Topal; yay burcudur. Doğa ve kültür gezileri, kamp hayatı, balık avlamak ve seyahat etmek en büyük hobileri arasında yer almaktadır

İşindeki başarının sırrını, hedef koyarak disipline çalışmak olduğunu dile getiren Emre Topal; Ticari Gayrimenkul ve Lüx Konut üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

KATILDIĞIM EĞİTİM PROGRAMLARI

-RE/MAX Kariyeriniz Ve Power Up Eğitimi( istanbul, 2013) ​

-RE/MAX Power Up Eğitimi (İstanbul, 2014) ​

​-RE/MAX SUCCEED Gayrimenkul Danışmanı Programı ( istanbul, 2015) ​

​-RE/MAX POWER CAMP MENTOR​

​-Re/Max Gayrimenkul Değerlendirme ​

​-Re/Max Angelo Frederıa ​

​-Re/Max Dünya Satış Koçu Tom Ferry(istanbul, 2016) ​

​-Satış Küpü İleri Satış Teknikleri (Kürşat Tuncel, 2014)​

​-NLP ile Liderlik ve Zaman Yönetimi (NLP Trainers, 2015)​

Eğitim ve öğretimde uygulanacak yol, bilgiyi insan için fazla bir süs, bir zorbalık vasıtası, yahut medeni bir zevkten ziyade maddi hayatta muvaffak olmayı temin eden pratik ve kullanılması mümkün bir cihaz haline getirmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Buy now